Hakkımızda - About Us

   HAKKIMIZDA
   Numa Concept bir POYRAZ Şirketler kuruluşudur. Lazer ve CNC Makinaları ile başladığı ev ve işyeri dekorasyon, tablo sektörüne Nisan 2021 sonrası E-ticaret Toptan ve Parekende satışı ile devam etmiştir.  İmalat ve tasarımlarını kendi yaptığı ürünleri tecrübeli kadrosuyla Türkiye ve Dünyanın dört bir tarafına toptan ve perakende satışlarını sürdürmektedir.

   *Sitemiz T.C. Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi SİSTEMİ'nde kaydı doğrulanmış, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir E-Ticaret sitesidir.
FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI BENZERSİZ TASARIMLARIN, KUSURSUZ ÜRETİM KALİTESİYLE BULUŞTUĞU YERDESİNİZ..
About Us
 Numa Concept is a company of POYRAZ Companies. Home and office decoration, which it started with Laser and CNC Machines, continued in the painting sector with E-commerce Retail sales as of April 2021. It continues its wholesale and retail sales in Turkey and all over the world with its experienced staff of the products it manufactures and designs.
*Our site is an e-commerce site whose registration has been verified by the Republic of Turkey Ministry of  Commerce Electronic Commerce Information SYSTEM, where you can shop safely.